DOSTAWY

Sklep showerandtowel.pl udostępnia następujące sposoby dostawy zamówionych produktów:

 • Paczkomaty InPost – odbiór osobisty w wybranym paczkomacie należącym do InPost Sp. z o.o.
 • Przesyłka kurierska za pośrednictwem firmy DPD Polska Sp. z o. o.

Sklep showerandtowel.pl  oferuje Klientowi następujące koszty dostawy Produktów:

 • Paczkomat InPost  (przedpłata) 12,00 zł
 • Kurier InPost (przedpłata) 12,00 zł
 • Kurier DPD (przedpłata) 15,00 zł
 • Kurier Inpost (POBRANIE) 20,00 zł

Nie ma możliwości osobistego odbioru zamówionych Produktów.

Shower and Towel oferuje bezpłatną dostawę dla zarejestrowanych klientów przy zamówieniach o wartości powyżej 80,00 PLN (dot. przedpłaty).

Dla klientów nie zarejestrowanych:

 • bezpłatna dostawa do paczkomatów InPost dla zamówień powyżej 159,00 zł
 • bezpłatna dostawa kurierem InPost dla zamówień powyżej 169,00 zł
 • bezpłatna dostawa kurierem DPD dla zamówień powyżej 199,00 zł

CZAS DOSTAWY

Termin wysyłki zamówionego Produktu /ów wynosi do 48h licząc od końca dnia zaksięgowania wpłaty za zakupy. Zwykle wysyłamy w 24h, natomiast czasem zdarzają się sytuacje nie zależne od nas (np. brak miejsca w paczkomacie lub kurier nie przyjechał po zamówienie itp.) wtedy wysyłka może wydłużyć się do 48h. Czasami też zdarzają się miłe dla nas sytuacje jak np. spora ilość zamówień do przygotowania do wysyłki, wtedy również czas może wydłużyć się do 48h, za co z góry przepraszamy i zapewniamy że dokładamy wszelkich starań aby do takich sytuacji nie dopuścić.

Jeśli np. produkt został zamówiony we wtorek – paczka nadawana jest przez Sklep w środę do końca dnia max w czwartek do końca dnia.
Jeśli np. produkt został zamówiony w czwartek – paczka nadawana jest przez Sklep w piątek do końca dnia, maksymalnie w poniedziałek do końca dnia.
Jeśli np. produkt został zamówiony w piątek – paczka nadawana jest przez Sklep w poniedziałek do końca dnia, maksymalnie we wtorek do końca dnia.
Jeśli np produkt został zamówiony w weekend – zwykle paczka nadawana jest przez Sklep w poniedziałek lub wtorek do końca dnia (zależy od ilości wszystkich zamówień weekendowych), maksymalnie w środę do końca dnia.

Dostawy Produktu do Klienta zależy od wyboru opcji dostawy. Przy wyborze opcji przesyłki kurierskiej, zwykle przesyłki dostarczane są następnego dnia od daty nadania przez Sklep. Przy wyborze opcji Paczkomat InPost może trwać to nieco dłużej, do 2 dni od daty nadania przez Sklep, o ile wybrany paczkomat nie jest przepełniony, za co sklep nie ponosi odpowiedzialności.

Przewoźnik DPD i InPost doręcza przesyłki tylko od poniedziałku do piątku – za wyjątkiem przypadających w tym okresie dni ustawowo wolnych od pracy – w godzinach 8-16.

PŁATNOŚCI

Sklep showerandtowel.pl udostępnia Klientowi następujące sposoby płatności z tytułu Umowy Sprzedaży:

Płatność przelewem tradycyjnym  na rachunek bankowy Sprzedawcy (przedpłata)

Po złożeniu Zamówienia Klient dokonuje przelewu bezpośrednio na rachunek bankowy Sklepu. Realizacja Zamówienia następuje po zaksięgowaniu wpłaty Klient.

Płatność należy kierować na rachunek bankowy Sklepu:

Santander Bank

68 1090 1014 0000 0001 3562 4012

S&Co Joanna Sekuna

Ul. T. Kościuszki 53, 05-080 Izabelin C

W tytule przelewu należy wpisać nr zamówienia

Płatności elektroniczna (przedpłata) – za pośrednictwem PRZELEWY24.PL

Forma płatności obsługiwana przez serwis Przelewy24.pl. Po złożeniu Zamówienia Klient powinien dokonać zapłaty za pośrednictwem wybranego serwisu. Realizacja Zamówienia następuje po zaksięgowaniu wpłaty Klienta w systemie płatności Przelewy24.

Płatności BLIK – za pośrednictwem PRZELEWY24.PL

Forma płatności obsługiwana przez serwis Przelewy24.pl. Po złożeniu Zamówienia Klient powinien dokonać zapłaty za pośrednictwem wybranego serwisu. Realizacja Zamówienia następuje po zaksięgowaniu wpłaty Klienta w systemie płatności Przelewy24.

Płatności kartą Visa / MasterCard (przedpłata) – za pośrednictwem PAYPAL

Forma płatności obsługiwana przez serwis PayPal.com.

Po złożeniu Zamówienia Klient powinien dokonać zapłaty za pośrednictwem wybranego serwisu. Realizacja Zamówienia następuje po zaksięgowaniu wpłaty Klienta w systemie płatności PayPal.

Płatność za pobraniem – przy wyborze opcji dostawy kurierem InPost

 

MOŻLIWOŚĆ ZWROTU TOWARU

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostarczenia zamówionego produktu, Klient ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy zawartej na odległość.

Jeżeli chcesz dokonać zwrotu zakupionego towaru, należy postępować zgodnie z poniższymi punktami:

 1. Zwracany produkt nie może nosić śladów używania, nie może być uszkodzony – każdy element musi być kompletny i oryginalnie zapakowany, w stanie niezmienionym.
 2. Dołącz do przesyłki pisemne oświadczenie, w którym klient wyraża chęć zwrotu produktu, a także numer konta, na które zostanie przekazany zwrot pieniędzy i dane kontaktowe (mail). Możesz skorzystać ze wzoru pisma na naszej stronie https://showerandtowel.pl/regulamin/
 3. W ciągu 3 dniroboczych od dnia otrzymania przesyłki z odesłanym produktem i po sprawdzeniu stan przekazanego produktu (czy nie nosi śladów użytkowania, czy nie został uszkodzony lub zniszczony, czy znajduje się w oryginalnym opakowaniu i z całą jego zawartością), otrzymasz od Sklepu odpowiedź.
 4. Jeśli towar został zwrócony i jego zwrot został zaakceptowany – Klient otrzyma od Sklepu odpowiedź na skrzynkę pocztową o pozytywnym rozpatrzeniu zwrotu produktu. Na załączony nr konta otrzymasz zwrot w ciągu 14 dni
 5. Jeśli towar został zwrócony i jego zwrot zostanie odrzucony (z powodu uszkodzenia produktu lub oznak użytkowania) – Klient otrzyma od Sklepu odpowiedź na skrzynkę pocztową o nieprzyjęciu zwrotu z podaniem przyczyny. Na wskazany adres Klienta odeślemy produkt, pokrywając  koszt przesyłki.